IndividuALŪS sprendimai

Nestandartiniai sprendimai jūsų unikaliems verslo poreikiams

Nuo idėjos iki veikiančio sprendimo - mes pasiruošę įgyvendinti Jūsų sumanymus

Paramos sprendimas


Bendradarbiaudami su lauko reklamos agentūra „JCDecaux“ ir Šiaulių banku įgyvendinome paramos rinkimui skirtą projektą. Šis sprendimas buvo sėkmingai pritaikytas Luminor banko ir "SOS Vaikų kaimai” paramos projektui bei panaudotas SEB banko ir Lions klubo bendrame projekte.

Paslaugų medžio sprendimas


Šį sprendimą sukūrėme Lietuvos muitinei ir Kauno miesto savivaldybei. Kortelių skaitytuvuose įdiegtas papildomas funkcionalumas įgalino priimti atsiskaitymus už muitinės ar savivaldybės taikomus mokesčius klientų aptarnavimo vietose.

settings

Įmokų ir mokesčių surinkimas


Kartu su mūsų partneriu Sollo įgyvendinome prekybos vietoms pritaikytą sprendimą, kurio dėka pirkėjai gali apmokėti sąskaitas už komunalines, bendrijų, ryšio ar kitas paslaugas, taip pat sumokėti administracinius mokesčius ir baudas.

El. produktų pardavimas


Klientams, kurie naudojasi mūsų bankinių mokėjimų sprendimų, suteikiame galimybę prekiauti el. produktais prekybos vietose. Patys populiariausi tarp šių produktų - mobiliojo ryšio paslaugų papildymai, transporto bilietai.

Kelių mokesčiai


Šis sprendimas buvo sukurtas ir įgyvendintas siekiant supaprastinti kelių naudotojo mokesčio (vinječių) surinkimą, perkeliant jį į skaitmeninę erdvę. Mūsų sukurta programa naudojama keičiantis duomenimis tarp kasos aparato ir elektroninės vinječių pardavimo sistemos.

Mūsų klientai

PAGALBA 24/7