SVEIKATOS DRAUDIMO INTEGRACIJA

Integruokite savo verslo valdymo programą su draudimo įmonių sistemomis ir suvesti duomenys apie pacientui suteiktas paslaugas automatiškai pasieks draudimo įmones.

Aptarnaukite visus draudimo bendrovių klientus su vienu API

visoS draudimo bendrovės

Pasiekite visas sveikatos draudimo bendroves viena aplikacija. Automatizuokite registravimo procesus visiems partneriams su viena IT platforma.

Lengva integracija

Mūsų sukurtą sprendimą lengva integruoti į jau egzistuojančias ERP ar ECR sistemas bei internetines svetaines. Lengvai gaukite apmokėjimus iš visų sveikatos draudimo bendrovių.

Sumažinkite administravimo kaštus

Viena patogi sistema pateikti informaciją apie paslaugas pateiktas pacientams visoms draudimo bendrovėms.

Procesų automatizacija

Automatiškai gaukite informaciją apie kompensuojamas sumas, keiskite maksimalius kompensacijų limitus ir lengvai įvykdykite kompensacijos transakcijas.

Mūsų programinės įrangos kūrėjų-profesionalų komanda sukūrė sprendimą leidžianti pasiekti visas sveikatos draudimo bendroves, automatiškai siųsti informaciją apie atliktas paslaugas bei suskaičiuoti galutinę sumą kurią turi mokėti pacientas. Tai kertinė sistema automatizuojanti procesus reikalingus gauti apmokėjimui.

pagrindiniai privalumai

Automatinis skaičiavimas

Draudimo kompensacijų skaičiavimas, draudimo išlaidų limitų koregavimas ir lėšų nurašymas atliekami sistemoje automatiniu būdu.

EFEKTYVUS VEIKIMAS

Automatizuoti procesai palengvina darbuotojų atliekamas užduotis, sumažina žmogiškų klaidų riziką ir užtikrina greitą bei sklandų klientų aptarnavimą.

PATOGUS NAUDOJIMAS

Savitarnos portale draudimo kortelių turėtojai gali sužinoti draudimo išlaidų balansą, išlaidų kompensavimo galimybes, peržiūrėti suteiktų paslaugų istoriją.

LANKSTUS VALDYMAS

Paruošėme rinkinį ataskaitų, kurias galite užsisakyti norėdami gauti informaciją apie draudimo paslaugų naudojimą ir kompensacijų taikymą.

Sveikatos draudimo partneriai

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Taip, mūsų tikslas leisti Jums mažinti administravimo kaštus, automatizuojant pasikartojančius procesus.

EPS LT sprendimas yra skirtas tik paslaugos apdraustajam suvedimui ir draudiko kompensuojamos dalies išskaičiavimui. Draudikų Partner WEB lieka – paslaugų įkėlimas ir aktų sudarymas nesikeičia, kiekvienam draudikui atskirai.

Taip, mūsų sprendimą galima lengvai integruoti į Jūsų jau naudojamą medicinos programą. O medicinos sistemoje suvestos paslaugos automatiškai pasieks draudimo sistemą.

Medicininių išrašų pateikimo funkcionalumas lieka Partner WEB dėl kelių priežasčių:

  • Visų draudikų sprendimai yra skirtingi ir ne visi turi medicininių dokumentų pateikimo galimybę,
  • Su tam tikrais draudikais komunikuojama elektroniniu paštu;
  • EPS sprendimas skirtas integracijai su kasa;

PAGALBA 24/7