Bankinių mokėjimų sprendimas

Leiskite klientams atsiskaityti jiems patogiu būdu

PADĖSIME RASTI GERIAUSIĄ SPRENDIMĄ

Pritaikytą jūsų verslo poreikiams

KORTELIŲ SKAITYTUVAI

Siūlome skirtingų tipų kortelių skaitytuvus: laisvai pastatomus, nešiojamus, integruotus su kasa, savitarnos. Išsirinkite jums tinkamiausią arba pasitarkite su mumis.

PATIKIMUMAS

Užtikriname 99,9% mokėjimo paslaugų pateikiamumą, todėl galite būti tikri, kad jūsų klientai galės atsiskaityti bet kuriuo metu.

ADAPTUOTI SPRENDIMAI

Siūlome integraciją su skirtingais kasų gamintojais ir pritaikome sprendimus atsižvelgdami į kliento poreikius. Didieji prekybos tinklai įvertino mūsų lankstumą teikiant atsiskaitymo paslaugas.

VISI PAGRINDINIAI BANKAI

Bendradarbiaujame su didžiausiais bankais Baltijos šalyse Swedbank, SEB, Citadele, Luminor ir tarptautiniais mokėjimų duomenų apdorojimo centrais NETS, Elavon.

Saugumas

Mūsų veiklai taikomi aukščiausi saugumo reikalavimai, o kasmet atliekami saugos auditai užtikrina mūsų naudojamų sistemų mokėjimo duomenų apsaugą.

NENUTRŪKSTAMAS VEiKIMAS

Siekdami užtikrinti nenutrūkstamą paslaugos veikimą suteikiame galimybę vienu metu dirbti su keliais bankais ar mokėjimo duomenų apdorojimo centrais.

PRIIMKITE ATSISKAITYMUS SU PAŽANGIAUSIOMIS TECHNOLOGIJOMIS

PAGRINDINĖS FUNKCIJOS

Privalumai

Norite išsinuomoti kortelių skaitytuvą trumpam?

Siūlome trumpalaikę kortelių skaitytuvo nuomą, tiems, kurie dalyvauja verslo, šventiniuose renginiuose ar nori priimti atsiskaitymus laikinose prekybos vietose. Pasirinkite jums tinkantį kortelių skaitytuvą, nuomos terminą ir atvykite pas mus į biurą, kur galėsite jį išbandyti, o mes atsakysime į visus jums rūpimus klausimus.

Norite išsinuomoti kortelių skaitytuvą trumpam?

Kreiptis

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Susisiekite su mumis, paruošime sutartį ir padėsime visais kitais įdiegimo etapais.

Taip, dirbame su visais Lietuvos bankais, išskyrus Payserą. Inžinieriai gali atvykti ir įrengti skaitytuvą į Jūsų įmonę. Prie kiekvieno skaitytuvo yra pridedamos aiškios instrukcijos, taip pat, galite kreiptis į pagalbos telefoną, kuris dirba 24/7 ir Jums padės.

Galima tiek nuoma, tiek pirkimas.

Bendradarbiaujame su UVS, Čekis, Raso, Nsoft, Empirija, Aspa, Rkeeper prekės ženklais.

Skaitytuvas paruošiamas per 1-2 darbo dienas nuo banko duomenų gavimo. Skaitytuvą nemokamai galima atsiimti adresu Savanorių pr.123A, Vilnius. Taip pat siunčiame per kurjerius ir autobusų stotį (už papildomą mokestį).

Taip, trumpalaikė nuoma galima nuo 1 dienos iki kelių savaičių ar mėnesių. 

Kas naudojasi mūsų bankinių mokėjimų sprendimu?

Reikia kortelių Skaitytuvo?

PAGALBA 24/7