Charity solutions

PARAMOS RINKIMO SPRENDIMAI

Mums vis rečiau naudojant grynuosius pinigus, labdaros organizacijos netenka reikšmingų aukų. Mes sukūrėme elektroninį pinigų surinkimo sprendimą atnešantį rezultatus.


Surinkite gerokai daugiau PAramos naudodami bekontaktį aukojimą

LABDAROS RINKIMO SPRENDIMAI

Po nenuilstamo testavimo ir patikrų sukūrėme  lengvą būdą tapti mūsų sprendimo partneriu bei gauti paramos rinkimo sprendimą nauju ar jau egzistuojančiu kortelių skaitytuvu. Sistema paprasta naudotis, o reikalingi pakeitimai atliekami mūsų programinės įrangos kūrėjų-profesionalų. 

Lengvai valdykite savo paramos rinkimo kampanijas bei sekite rezultatus nuotoliniu būdu internetu. Mūsų sprendimas Jums leis pasiekti daugiau paramos davėjų bei leis labdaros organizacijoms vykdyti reikšmingus pokyčius.Priimkite aukas su naujausiais bei populiariausiais atsiskaitymo būdais

Paramos rinkimo sprendimai

Rinkite paramą kortelių skaitytuvu

Rinkite paramą skaitmeniniu būdu pasiekdami plačiausią auditoriją.

Integruokite sprendimą į jau egzistuojančią infrastruktūrą

Programinė įranga jau esančiai infrastruktūrai - jokios papildomos įrangos.

AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ

Užtikriname 99,9% mokėjimo paslaugų pateikiamumą, todėl galite būti tikri, kad jūsų klientai galės atsiskaityti bet kuriuo metu.

LENGVAI PRITAIKOMI SPRENDIMAI

Siūlome integraciją su skirtingais kasų gamintojais ir pritaikome sprendimus atsižvelgdami į kliento poreikius. Didieji prekybos tinklai įvertino mūsų lankstumą teikiant atsiskaitymo paslaugas.

VISI PAGRINDINIAI BANKAI

Bendradarbiaujame su didžiausiais bankais Baltijos šalyse Swedbank, SEB, Citadele, Luminor ir tarptautiniais mokėjimų duomenų apdorojimo centrais NETS, Elavon.

Saugumas

Mūsų veiklai taikomi aukščiausi saugumo reikalavimai, o kasmet atliekami saugos auditai užtikrina mūsų naudojamų sistemų mokėjimo duomenų apsaugą.

NENUTRŪKSTAMAS VEiKIMAS

Siekdami užtikrinti nenutrūkstamą paslaugos veikimą suteikiame galimybę vienu metu dirbti su keliais bankais ar mokėjimo duomenų apdorojimo centrais.

AIBĖ BŪDŲ RINKTI LABDARĄ

Siūlome skirtingų tipų labdaros rinkimo kortelių skaitytuvus: laisvai pastatomus, nešiojamus, integruotus su kasa, savitarnos. Išsirinkite jums tinkamiausią arba pasitarkite su mumis.

Naudodamiesi EPS LT sprendimu paramą sėkmingai renka:

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Visa mūsų naudojama įranga atitinka tarptautinius saugumo standartus ir reikalavimus. Užtikriname 99,9% paslaugų pateikiamumą ir visų sistemų stebėjimą 24/7.

Taip, galite laisvai konfigūruoti norimus aukos dydžius bei nusistatyti reikalavimus, kada skaitytuve siūlomas „aukojimo“ sprendimas (minimali pirmos transakcijos suma; kas x-tam pirkėjui).

Naudojami jau esantys skaitytuvai – jokių papildomų prietaisų ar integracijų.

Taip, lengvai galite keisti labdaros organizacijas pagal savo vykdomą labdaros strategiją.

PAGALBA 24/7